Tarragona

Horarios de Autobuses en la provincia de Tarragona

Alsa

de Tarragona a Horarios Precio
Adjud 17:00
Barcelona 04.05 06.15 07.40 07.55 11.00 16.30 21.10 8.76€
Bilbao 12.45 42.54€
Madrid 12.45 22.50 39.28€
Malaga 13:30 19:45 80.49€
Marbella 13.30 19.45 86.93€
Valencia 10.45 13.30 19.45 20.30 23.05 23.30 21.80€

Tarragona Barcellona TEMPORADA ALTA: DEL 16 D’ABRIL A 2 DE NOVEMBRE

From Monday to Friday 4.00 5.30 6.30 7.00 7.30 8.00 8.50 10.00 11.00 12.00 13.30 15.00 16.30 17.30 18.30 19.30 20.30
Saturday 4.00 4.45 5.30 7.00 8.00 9.00 10.00 11.00 12.00 13.30 15.00 16.30 17.30 18.30 20.00
Sunday 4.00 5.30 7.00 8.00 9.00 10.00 11.00 12.00 13.30 15.00 16.30 17.30 18.30 20.00

Autocars del penedes

Tarragona-Vilafranca 

de Tarragona a Horarios
Tarragona (Estaciö Bus) 09:00 10:30 12:40 12:46 14:30 17:00 18:00 18:45 19:45 21:00 21:35
Altafulla (Benzinera) 07:04 07:54 08:49 09:34 10:34 11:34 12:04 12:04 12:39 13:04 13:34 14:04 14:19 14:34 15:04 15:29 15:39 16:39 17:44 18:04 18:34 19:04 19:34 20:04 20:34 21:34 22:44
Altafulla (Piscines) 07:05 07:55 08:50 09:35 10:35 11:35 12:05 12:40 13:05 13:35 14:05 14:20 14:35 15:05 15:30 15:40 16:40 17:45 18:05 18:35 19:05 19:35 20:05 20:35 21:35 22:45
Torredembarra (P. De La Sort) 07:10 08:00 08:10 08:55 08:55 09:20 09:40 10:10 10:30 10:40 11:40 12:10 12:25 12:30 12:45 13:10 13:40 14:10 14:20 14:25 14:40 15:10 15:08 15:10 15:35 15:45 15:50 16:45 17:35 17:50 18:40 19:10 19:40 19:50 20:10 20:15 20:40 20:15 20:40 21:40 22:50
Torredembarra (Maritima) 07:15 08:05 09:27 09:45 10:45 11:45 12:50 13:17 13:45 14:30 15:17 15:50 16:50 17:55 18:45 19:17 19:45 20:45 21:45 22:55
Cruilla Roda De BarÄ (La Plana) 07:19 08:10 09:38 09:49 10:50 11:49 12:55 13:28 13:49 14:35 15:28 15:54 16:55 17:59 18:50 19:28 19:49 20:50 21:50 22:59
Arc De BarÄ 07:21 08:14 09:51 10:54 11:51 12:59 13:51 14:39 15:56 16:59 18:01 18:54 19:51 20:54 21:54 23:00
El Francas (Masia) 08:17 10:57 13:02 14:42 17:02 18:57 20:57 21:57 23:03
El Vendrell (Castellers) 08:23 08:39 09:09 10:49 11:03 12:49 13:08 14:29 14:48 15:19 16:09 17:08 17:54 19:03 20:09 21:03 22:03 23:06
El Vendrell (Estaciö Bus) 07:20 09:54 11:24 13:34 15:24 21:54 22:29
Vilafranca (Estaciö Bus) 08:35 11:30 12:56 14:55 18:45 19:55

Autocares Plana

empresa de autobuses teléfono 977 211 030

De Tarragona a horario salida L-V
Aeropuerto de Barcelona T-1 04:00 05:30 06:30E 07:00 07:30E 08:00 08:50 10:00 11:00 12:00 13:30 15:00 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30E
(E) Expedicions “exprés” directes des de Tarragona fins l’entrada de Barcelona i a l’inrevés (1’10 hores des de.
Tarragona a l’entrada de la Diagonal proximadament).Desprès l’autocar fa la resta de parades dins de Barcelona fins al Ps Gracia, 36

Hife

Autobuses de linea tel: 977 369 178

de Tarragona a Horarios Precio
Aldea L' 06:45 11:15 13:00 14:00 15:15 17:30 19:35 19:35 21:00 11.00 €
Alcanar 6:45 11:15 13:00 14.00 15.15 17:30 19:35 21:00 15.30 €
Aldover 11:15 17:30 € 13.35
Ametlla De Mar L' 20:35 7.50 €
Amposta 06:45 11:15 13:00 14:00 15:15 17:30 19:35 19:35 21:00 12.00 €
Argilaga L' 06:10 08:05 09:05 12:05 13:05 14:05 16:05 18:05 19:05 21:05 2.00 €
Arnes 11:15 17:30 15.45 €
Barajas T-4 12:45 22:50 38.98 €
Beceite 11:15 17.30 €
Belorado 11:25 40.27 €
Bràfim 09:05 13:05 18:05 19:05 21:05 2.85 €
Burgos 11:25 41.89 €
Calahorra 11:25 17:05 31.78 €
Collado 11:15 17:30 13.40 €
Fresneda La 11:15 17.35 €
Horta De Sant Joan 11:15 14.90 €
Hospitalet Del Infan 10:20 13:30 18:15 5.30 €
Hostalets(CruïLla) 06:10 07:55 08:30 09:15 11:00 11:50 13:15 14:00 15:30 17:00 18:00 19:00 20:15 21:30 2.00 €
Jardins Imperi 06:10 07:55 08:30 09:15 11:00 11:50 13:15 14:00 15:30 17:00 18:00 19:00 20:15 21:30 2.00 €
La Sénia 14:00 18.85 €
Les Cases D'Alcanar 08:10 08:10 11:15 11:15 14:00 14:00 15:15 15:15 19:35 19:35 14.95 €
LogroÑO 11:25 17:05 35.20 €
Madrid 12:45 22:50 38.98 €
Montroig (Miami) 12:00 13:30 20:35 5.30 €
Najera 11:25 36.95 €
Nulles 09:05 13:05 18:05 19:05 21:05 2.80 €
Pallaresos Park 6:10 8:05 9:05 11:05 12:05 13:05 14:05 16:05 18.05 19:05 21:05 2.00 €
PaÜls 11:15 14.75 €
PeÑiscola 10:15 11:15 21.00 12.50 €
Prat De Comte 11:15 14.05 €
Puigpelat 19:00 2.90 €
Renau 06:10 08:05 14:05 19:05 2.80 €
Rossell 13:00 14:00 17:30 19.00 €
Sant Carles De La RÀ 06:45 11:15 13.00 14:00 15:15 17:30 19:35 21:00 14.00 €
Sant Joan Del Pas 13:00 14:00 17.40 €
Santo Domingo De La Calzada 11:25 38.55 €
Secuita La 06:10 08:05 09:05 12:05 13:05 14:05 16:05 18:05 19:05 21:05 2.00 €
Tortosa 6:45 11:15 13:00 14:00 15:15 15:15 17:30 19:35 21:00 12.00 €
Ulldecona 13:00 14:00 17:30 16.50 €
Valdealgrofea 11:15 17.80€
Valderrobres 11:15 17:30 16.30 €
Valjunquera 11:15 17.40 €
Vilabella 09:05 13:05 18:05 21:05 2.80 €
Vila-Rodona 09:15 13:15 18:00 19:00 21:30 3.45 €
VinarÒs 11:15 13:00 17:30 19:35 21:00 17 €
Vitoria 12:45 38.86€
Xerta 11:15 17.30 13.40 €
Zaragoza 9:50 11:25 12:45 15:30 17:05 18:50 20:40 22:50 22.75 €

Hispano Igualdina

Lineas: Tarragona-Reus-Aeropuerto Reus, Tarragona-Igualada, Tarragona-Andorra, atencion al cliente tlf. 902 44 77 26

de Tarragona a Horarios del 01/09 al 30/06 Horarios del 01/07 al 31/08
Igualada 19:55 19:30 -
Reus 06:30 07:05 07:20 07:40 08:00 08:05 09:00 09:10 09:20 09:30 09:45 10:00 11:00 10:30 10:40 11:00 11:30 11:45 11:50 12:00 12:10 12:20 12:30 12:45 12:50 13:00 13:15 13:20 13:40 13:50 14:00 14:35 14:20 14:50 15:00 15:15 15:20 15:30 16:00 16:15 16:20 16:25 16:35 16:45 17:00 17:30 17:45 17:55 18:00 18:30 18:40 19:00 19:15 19:30 19:40 19:55 20:00 20:15 20:30 20:40 20:50 21:00 21:15 21:20 22:00 22:30 06:45 07:00 07:45 08:00 08:30 08:45 09:00 09:30 09:45 10:00 10:30 10:45 11:00 11:30 11:45 12:00 12:30 12:45 13:00 13:30 13:45 14:00 14:30 14:45 15:00 15:30 15:45 16:00 16:30 16:45 17:00 17:30 17:45 18:00 18:30 18:45 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30